קצת עלי
נשים ונערות יקרות, מאז שאני זוכרת את עצמי אני שרה, רוקדת ומשמחת.
 
אהבָתי לניגון, לריקוד, לשירה, לשמחה, לבמה ולקהל היא בלתי מובנת – ולפעמים מוגזמת, 
 
אך זו תחושה פנימית חזקה של שליחות גדולה, בדיוק כמו השליחות שלי להקים בית כשר ונאמן בישראל, אמן. 
 
השירה היא אחת המעלות הגבוהות בעבודת הבורא...תודה אלוקים שזכיתי לעבוד אותך בשמחה ולקדש שם שמיים – בעולם התקשורת ובהופעות שבהן אני משמחת בס"ד אלפי נשים.
 
שלכן,
 
אילנה

 
קטע מיתוך הסיפור האישי שסוחף את כולן ...

"נאלצתי לוותר על משהו מהותי מאוד בחיי... בכיתה י"ב, החלטתי שבשביל הרוגע הנפשי שלי אני אנסה להתקבל ללהקה צבאית, בשביל להוכיח לעצמי שאני יכולה. מאוד התלבטתי על דרכי כי ידעתי שחשוב לי להקים משפחה ובייחוד כזו שהתורה במרכז חייה... היה לי ברור שכדי להגשים את החלום הזה אהיה חייבת לזנוח את החלום שלי להיות זמרת.  העולם הנוצץ של המוזיקה דרש ממני ירידה רוחנית, וכאב לי מאוד לוותר על החלום שלי להתחתן עם בחור שהתורה היא במרכז מבחינתו. ובכלל - אי אפשר לגדל ילדים על עולם של חצי חצי, של התפשרות, הם צריכים להבין מה הכי חשוב לך...אירוע שהתרחש סמוך לאחד המיונים ללהקה, הכריע בהתלבטותי... ממש ערב לפני המיון השני שלי ללהקות הצבאיות, שקבע איפה אני אשובץ, נפטרה עפרה חזה. עפרה הייתה עבורי דגם של צניעות יחסית, בתוך עולם נוצץ. עפרה מאוד השתוקקה להביא ילדים לעולם, אך נפטרה מבלי להגשים את חלומה הגדול מכל- להיות אמא ! באותו לילה היה לי מאוד קשה להרדם ...במעט השעות שבכל זאת ישנתי חלמתי על עפרה, כשהיא אומרת לי "תחשבי על זה טוב !" כשהתעוררתי הבנתי שהעולם בו היא בחרה, בא על חשבון חיי המשפחה שלה. הבנתי שאני לא מוכנה להתפשר על זה. במקום ללכת למיונים, נסעתי בכיוון ההפוך כדי להצהיר ברבנות..."

ביוגרפיה

הזמרת היוצרת והרקדנית אילנה עדני נולדה בירושלים בשנת 1982, א' אייר לבית משפחת באבאיוב .
אילנה היא בוגרת אולפנת "יבנה" בחולון, ובוגרת תנועת הנוער בני-עקיבא בה הדריכה 4 שנים והייתה קומונרית שנה בסניף בו הייתה שותפה להקמתו , סניף קריית בן – גוריון בחולון.
בשירות הלאומי הייתה מדריכת טיולים  מטעם של"ח משרד החינוך ורכזת חברתית בביה"ס שקדיאל אמי"ת רמלה לוד.
לאחר מכן נישאה והחלה לימודים אקדמאיים " B.E.D בתקשורת וקולנוע " במכללה להוראת טכנולוגיה (מייסודה של המכללה למנהל) את לימודיה האקדמאיים סיימה באוניברסיטת בר-אילן, מטעמם יש לה תואר B.A  ב "תקשורת ציבורית ומדעי המדינה" ותעודת הוראה  בתקשורת .
בתחילת דרכה עסקה בהוראת תקשורת וקולנוע , הפקת אירועים ובימוי.                                                  
כמו כן, הייתה עיתונאית במקומונים ועיתונים קהילתיים, ברדיו " פארוויה" 89.1 , תחקירנית ומפיקה בערוץ התכלת ,דוברת ויועצת תקשורת של אישי ציבור ידועים ועוד...                                                                             כיום אילנה היא נשואה ואמא ל- 3 ילדים בן פורת יוסף, המופיעה לפני נשים ונערות בארץ ובחו"ל.      אילנה מגשימה את חלומה מאז שנולדה – שרה, משמחת ורוקדת, וזוכה לעשות זאת                             ע"פ ההלכה בקרב נשים ונערות בלבד, בהתייעצות ובהדרכת גדולי ישראל .
במקביל, אילנה היא אשת תקשורת מצליחה ומוערכת- היא עיתונאית מפיקה ועורכת תוכניות ב- 91FM  "רדיו לב המדינה" , ומככבת במדיה השונה ( ערוץ 10 בתוכנית "אשת חייל", תוכניות אירוח ב" ערוץ הידברות", טור אישי באתר "מורשת" ופינות ב"רדיו קול חי" ורדיו "קול ברמה" )

רזומה מוסיקלי-
הכישרון המוסיקלי התגלה אצל אילנה בגיל צעיר מאוד...
כבר בגיל 3 קיבלה את הסולו הראשון במסיבת חנוכה בגן, ומאז הייתה אילנה הסולנית בכל להקות הילדים והנוער בבית הספר, בתנועת הנוער ובלהקות עירוניות שונות .
כאשר במקביל טיפחה גם את כישרון הריקוד שלה ( ריקודים אתניים לצד מודרניים )
בגיל 17 התחילה אילנה להופיע באולפנות ברחבי הארץ .
לאחר השרות הלאומי פנתה אילנה לתחום התקשורת , ולאחר פחות מעשור חזרה להגשים את חלומה ולהשתמש במתנת האל שקבלה  – לשיר ליצור ולרקוד !

סגנון מוסיקלי
אילנה שרה בסגנונות רבים ומגוונים- מוזיקה ישראלית, ים תיכונית, חסידית, אתנית, נשמה, דאנס, גאז', פופ, רוק ועוד...

​ובשפות רבות- עברית, אנגלית, צרפתית, תימנית, רוסית, ערבית, יידיש, בוכרית, פרסית, ספרדית, מרוקאית, גרוזינית ואוזבקית.