סוגי מופעים לנשים ונערות
מופע "פתח לי שער"-
מופע מרגש ומחזק לימים הנוראיים.
מופע הפותח לבבות, שערי תשובה ותפילה.                                                                                                                את המופע אילנה פותחת ב- קבלת עול מלכות שמיים המצמררת את הקהל, בסליחות ופיוטים בנעימות המוכרות והאהובות של הימים הנוראיים וחגי תשרי.                                                     בהמשך אילנה מחברת את כולן אל הניצוץ האלוקי שבשירת הנשמה וחותמת בהרקדה מקפיצה וסוחפת שכן, מעלת הריקוד גבוהה היא וממתיקה את הדינים ..."כי ע"י ריקודין והמחאות כף ממתיקין הדינים ומבטלין הגזרות" ...  (ליקוטי מוהרן י', א' )                                                       
משך המופע- שעתיים.

מופע "אורות בחנוכה"
מופע מלא באור שמחה ורגש, בו אילנה משלבת באופן יוצא מן הכלל בין שירה מרגשת לסיפורי ניסים ונפלאות לאורך כל הדורות לבין סיפורה האישי בו הצליחה "לגרש" את החושך והביאה את "האור" לחייה, אור השמחה שבשירה.                                                                                                                                        כל זאת בשילוב פיוטים ושירי חנוכה  והרקדה מקפיצה של שירים מוכרים ואהובים מכל הזמנים בכל הסגנונות ובשפות שונות.
משך המופע- שעה וחצי

"מופע "עדלאידע 
אילנה  כבוגרת B.A בתקשורת קולנוע ותיאטרון, מביאה עימה הומור ותיאטרליות רבה למופע , ומעבר להגשה המקצועית שבין ביצועיה היפיפיים לשירים שבמופע, היא מצליחה לשמח, לרתק ולהצחיק את הקהל עד דמעות במופע סטאנדאפ ייחודי לחודש אדר, שאחריו היא מקפיצה את הקהל כולו בהרקדה מיוחדת הכוללת תחרות תחפושות, תלבושות פרסים וריקודים משמחים.
משך המופע- שעתיים .

מופע "ראשי חודשים ומועדים משמחים"       
אחת המעלות הבולטות של הזמרת אילנה עדני שהיא יודעת להתאים את עצמה ,               את השירים ששרה, הריקודים שהיא רוקדת , קטעי הקישור שבין לבין ואת המופע כולו לקהל היעד ולמועד המופע . כלומר: יש תוכנית המותאמת לחודשי השנה ולמועדים בה- בראשי חודשים היא משלבת סיפורי חז"ל ומדרשים מפרשת השבוע יחד עם שירים מתאימים אותם היא שרה ומשאירה חותם בלב הבנות. כמו כן, יש תוכנית מיוחדת ל - "הושענה רבה", הילולת "רחל אימנו" ו "משה רבנו" "יום ירושלים" , "יום העצמאות" ועוד... יש אפשרות לתוכניות מיוחדות המותאמות מראש לכל נושא שייבחר.
משך המופע – שעה וחצי.

מופע  הפרשת חלה נידה הדלקת הנר  וכוחה
במופע זה אילנה מדברת ושרה על כחה של בת ישראל.
על המצוות החשובות שמכח קיומן מקבלת האישה את כוחה, בביתה, בעמה ובכל עולמה. המופע כולל מצגת מולטימדיה מרהיבה בנושאים הנ"ל , סיפורי חז"ל ונשים מהקהל שראו ניסים, ישועות ואת כוחן בקיום המצוות להן זכו... שירת נשמה מצמררת
שבסופה הרקדה סוחפת !  שכן התפילה נשמעת מיתוך שמחה אמיתית ....
טקס הדלקת נרות לצדיקים / הפרשת חלה אותה אילנה מעבירה בצורה מאוד מרגשת ומעניינת תוך כדי סיפורי צדיקים על כל צדיק בקצרה , יחד עם קבלת עול מלכות שמיים המצמררת את  קהל הנשים וכולן מתפללות וזועקות לה' ומבקשות למענן, למען ביתן ולמען עם ישראל שבזכות זכויות הצדיקים תתקבל תפילתנו לפני הקב"ה, אמן.                                                              

"מופע " יהודים  בגלובוס
אילנה כבוגרת תנועת הנוער "בני-עקיבא" בה הדריכה 4 שנים, כקומונרית ומדריכת טיולים בא"י , מרגישה שליחות חשובה במופע לחיזוק הקשר בין ישראל לקהילות יהודיות בתפוצות.
מופע שבנוסף למופעים הנ"ל , יורכב עבור דרישות הקהילות היהודיות בתפוצות.
משך המופע- בתיאום מראש

מופע "בת מצווה" -
חגיגת בת המצווה היא מאורע מיוחד ובלתי נשכח, כשבוחרים את המופע הנכון !
הזמרת אילנה עדני מעבירה את האירוע בקדושה ושמחה אמיתית .
אצל אילנה "כלת המצווה" היא כלה אמיתית – היא מלכה ליום אחד יחיד ומיוחד
בכניסה מרגשת עד דמעות , בטקס הדלקת נרות מעוצב ומלא באור, בקיום מצווה ראשונה ביום קדוש זה מצוות "הפרשת חלה" – בטקס מרהיב ומרגש במיוחד- המלווה בשירת נשמה כשברקע מילים ותמונות יפיפיות על גבי מסך ענק, כאשר במעבר נעים בין תפילה, שירת נשמה , ברכות ואיחולים, דרשה וסעודת מצווה , מגיעה הפתעת הערב – שיר הפתעה במתנה , שאילנה כותבת ומבצעת מראש ועל גבי המסך מילות השיר של כלת בת המצווה, מילים שנכתבו למענה ועליה בביצוע מרגש ומשמח של הזמרת אילנה עדני- מזכרת מדהימה לכל החיים !
ואחר כך מתחילה החגיגה – שירים שמחים ומקפיצים מכל סגנונות וגווני המוסיקה ה- חסידית, ישראלית, ים תיכונית , דאנס, פופ , שירי עדות ועוד... ובשפות שונות...
כאשר בשיא הערב אילנה מפתיעה שוב בתלבושות נדירות מרחבי העולם ובריקוד אותנטי מיוחד שהיא רוקדת יחד עם כלת בת המצווה שמתלבשת כל פעם בלבוש מרהיב מארץ אחרת, אילנה רוקדת , מרקידה ומלמדת את הבנות לרקוד ריקודים אתניים ומודרניים.
האווירה מקפיצה ומשמחת והאבזור הרב שנלווה מוסיף המון צבע ועניין מיוחד.....                  החל מכלים חיים, הגברה מקצועית, מקרן  LCD, מחשבים ניידים, תאורה, תפאורה, תלבושות, זיקוקים, נרות, מטרייה וסלסלת כלה, מצנח, רעשנים, שקשקנים , מטפחות מרשרשות, תופים ועוד.... (ניתן לשלב את הסיפור האישי שהחל מבת המצווה ...)
וחדש חדש – בת מצווה ייחודית לקבוצות בנות ובתי ספר , הכולל – סיור חוויתי בירושלים ובסופו הופעה מרגשת של הזמרת אילנה עדני, הפרשת חלה , טקס הדלקת נרות לצדיקים/ ציוני דרך והרקדה משמחת ומקפיצה ברחבת הכותל במקום מוצנע אליו אף אחד לא מגיע אלא רק "פא"י מילניום" הפקות - הזמרת אילנה עדני .
משך המופע- שלוש שעות .

"מופע "מסיבת כלה" / "חינה
מסיבת / שבת כלה / חינה זו חוויה חד פעמית ובלתי נשכחת ...
כל המשפחה והחברות חוגגות רק לך! ושמחות בשבילך , באירוע זה את בעצם סוגרת דלת אחת ופותחת צוהר לחיים שלמים ומלאים בע"ה ...                                                                              וכשפותחים את הדלת בקדושה, בכיף ובשמחה , אז ייפתח בפנייך עולם ומלואו ותזכי בע"ה להקים בית כשר ונאמן בישראל , אמן !
הזמרת אילנה עדני בשירתה המרגשת תתחיל את שמחת החתונה כבר באירוע שלפני....
השירים המרגשים והשמחים, הריקודים, התלבושות, הברכות, התפילות וכל השאר...                יכניסו את הכלה בקדושה וטהרת "בת מלך" אל חופתה...
*** לשבת כלה תוכנית מיוחדת
משך המופע- שעתיים וחצי.

המופעים כוללים 

הגברה וציוד טכני איכותי ברמה גבוהה ,סאוונדמנית,קלידנית, גיטריסטית,דרבוקיסטית, תאורה, תפאורה ניידת, מקרן LCD, מסך, נרות מעוצבים ומיוחדים , תלבושות אתניים מיוחדים לזמרת,  רקדניות, נגניות ואביזרים לבנות- מטפחות מרשרשות, כלי הקשה, רעשנים תופים ועוד ... בתאום מראש.
*** ברצוני להעיר שהרישום הוא לצורך הגשת ההצעה והתקציב .   הזמרת אילנה עדני בד"כ מוסיפה מזמנה בהתאם לאווירה שבקהל